Ta strona wykorzystuje cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. więcej informacji

Wyszukiwarka nie jest w tej chwili dostępna.

Współpraca

Ciągły rozwój produktów prowadzony w naszym centrum badań i rozwoju, połączony z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie energooszczędnych rozwiązań daje Państwu bezpieczeństwo, że wybierając markę alpha innotec podejmują Państwo właściwą decyzję.

Nasze pompy ciepła cechuje przede wszystkim jakość, innowacyjność, prosty sytem instalacji i użytkowania, a także niezawodność działania. Dzięki szerokiej gamie produktów dla każdego zastosowania, nieruchomości oraz potrzeb mogą Państwo wybrać produkt wysokiej jakości, który spełnia indywidualne potrzeby.
Dzięki uniezależnieniu od paliw kopalnych i ograniczonych źródeł energii, a także wysokiej efektywności pomp ciepła, alpha innotec to marka, która stawia na równowagę pomiędzy ekologią i ekonomią.


Zostań naszym autoryzowanym INSTALATOREM!

Autoryzowani instalatorzy to szczególnie ważni dla nas klienci, z którymi chcemy wspólnie umacniać naszą pozycję na rynku pomp ciepła.

Dlaczego pompy ciepła?

Pompy ciepła zaliczają się do najefektywniejszych i ekologicznie najsensowniejszych technologii w sektorze energii odnawialnych. W odróżnieniu od bezpośredniego wykorzystania energii słonecznej są w stanie dzięki niej ogrzewać niezależnie od pory doby ani roku. Robią to bez spalania żadnych substancji, a więc nie emitują szkodliwych gazów. W połączeniu z elektrownią wytwarzającą prąd ze źródeł odnawialnych pompy ciepła są jedynymi urządzeniami, które grzeją bez emisji CO2.

Państwa korzyści jako Partnera alpha innotec.

Wprowadzacie Państwo swoje przedsiębiorstwo do nowego sektora, który niewątpliwie ma przed sobą przyszłość. Coraz więcej osób budujących domy interesuje się pompami ciepła, ze względu na zainteresowanie technologią oraz jej zaletami związanymi z ochroną środowiska. Pompa ciepła cieszy się pozytywną opinią jako system grzewczy chroniący środowisko naturalne. Najmocniej przemawia fakt, że do 80 % energii grzewczej jest pozyskiwane z otoczenia. Jako partner Alpha-InnoTec otrzymujecie Państwo produkty o wyższej niż przeciętna na rynku jakości. W Alpha-InnoTec mają Państwo uczciwego partnera, dla którego ważna jest bliska współpraca z Wami. Partnerzy Alpha-InnoTec otrzymują wiele materiałów marketingowych i mogą liczyć na różnorodne szkolenia. Jeżeli chcecie Państwo zostać naszym Partnerem, prosimy o wypełnienie formularza współpracy.