Ta strona wykorzystuje cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. więcej informacji

Serwis techniczny

Przedsiębiorstwo "Hydro-Tech" Konin jako wyłączny przedstawiciel marki alpha innotec świadczy usługi związane z serwisem pomp ciepła. Zespół własnych pracowników obsługuje całą Polskę, otaczając opieką wszystkie zainstalowane pompy ciepła alpha innotec.

Standardowy czas reakcji serwisu wynosi 24 godziny.

Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin jako wyłączny przedstawiciel Alpha-InnoTec świadczy także oczywiście usługi związane z serwisem pomp ciepła. Zespół własnych pracowników obsługuje całą Polskę, otaczając opieką wszystkie zainstalowane pompy ciepła AIT.

Doradztwo

Wsparcie działu serwisu zaczyna się już przed zakupem pompy ciepła. Proponujemy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego asortymentu z naszej oferty i wyposażenia instalacji w niezbędne do prawidłowej pracy pompy ciepła elementy. Możecie nam Państwo również przesłać do konsultacji przygotowany przez siebie schemat hydrauliczny – sprawdzimy tak prawidłowość podłączeń, jak i możliwości sterowania zaprojektowanym układem przez regulator naszej pompy ciepła.

Pierwsze uruchomienia

Pierwsze uruchomienie jest przeprowadzane przez nasz serwis lub firmy instalacyjne, które zostały przez nas przeszkolone i otrzymały prawo do uruchamiania zainstalowanych przez siebie pomp ciepła. Pompa ciepła jest objęta naszą gwarancją po jej pierwszym uruchomieniu i przesłaniu do nas protokołu z tego uruchomienia. W przypadku pomp ciepła, które mają być uruchamiane przez nas, gotowość do pierwszego uruchomienia zgłasza firma, która wykonała instalację.

Przeglądy

Pompy ciepła to urządzenia, które mogą długo służyć użytkownikom, pod warunkiem odpowiedniej dbałości o nie i o instalacje, do których zostały podłączone. Dlatego nie należy zapominać o okresowych przeglądach pompy ciepła i instalacji grzewczej. Dzięki temu większość problemów można rozpoznać wcześniej, co wydłuży żywotność instalacji, a efektywność pracy pompy ciepła pozostanie na tym samym, wysokim poziomie. Jeżeli podczas przeglądu wykryje się uszkodzenie jakiegoś komponentu, pozwoli to na szybką naprawę. Często jest to oszczędność kosztów, ponieważ późniejsza naprawa może objąć więcej części. W przypadku pomp ciepła objętych pięcioletnią gwarancją dla zachowania jej ważności niezbędny jest przegląd pompy ciepła po każdym roku eksploatacji.

Naprawy

Pompy ciepła Alpha-InnoTec znane są z wysokiej jakości, jednak nie można wykluczyć prawdopodobieństwa awarii. Nasz serwis świadczy usługi napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pomp ciepła AIT. Standardowy czas reakcji serwisu wynosi 24 godziny, a większość napraw jest dokonywana w ciągu 48 godzin. Zgłoszenie awarii należy kierować do firmy, która zainstalowała pompę ciepła – ewentualne naprawy i wymiany części przeprowadza właśnie ona (poza kilkoma wyjątkami opisanymi w warunkach gwarancji).

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem serwisu:

Kontakt

Dział serwisu

Telefon/ Faks: +48 61 830 21 21
E-Mail: serwisNO SPAM SPAN!@hydro-tech.pl