Ta strona wykorzystuje cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. więcej informacji

Najwyższa wydajność energetyczna

Żadne inne źródło ciepła nie jest w stanie zapewnić tak wysokiej wydajności jak pompy ciepła. Zaoszczędzają Państwo nie tylko energię, ale również pieniądze. O wysokiej klasie wydajności świadczą wartości zamieszczone na etykiecie energetycznej.

Niezależność w najczystszej formie

Użytkownik pompy ciepła jest w 100% niezależny od kopalnych, skończonych i związanych z wahaniami cen źródeł energii. Pompę ciepła w łatwy sposób połączyć można z innymi źródłami energii odnawialnej (np. panele fotowoltaiczne, tym samym sprawiając, że będzie ona zasilać "zieloną" energią naszą pompę ciepła!).

Rozwiązania dla nowych jak i modernizowanych budynków

Pompy ciepła alpha innotec znajdą zastosowanie zarówno w nowych budynkach, jak również modernizowanych. Wybór pompy ciepła jest rozsądną inwestycją w przyszłość.

Tradycja i innowacyjność

Wiedza zdobyta z wielu lat doświadczeń jako producent pomp ciepła, ciepła płynącego codziennie do wszystkich obszarów naszej działalności wypłynęła na innowacyjny rozwój marki alpha innotec.

Szerokie portfolio produktów

Szeroki asortyment produktów gwarantuje dopasowanie oferty dla każdego klienta, każdego zastosowania, każdej wielkości obiektu i potrzeb. Współpraca z innymi producentami sektora energii odnawialnej (PV ready, Smart Grid Ready) dodatkowo poszerza możliwość pracy i regulacji pompy ciepła alpha innotec. Dzięki jednemu regulatorowi (Luxtronik 2) można sterować ogrzewaniem, chłodzeniem, energią z paneli słonecznych, temperaturą wody w basenie itp.

Dystrybucja w całej Europie

Dzięki dwuetapowym etapom sprzedaży urządzeń (poprzez instalatorów pomp ciepła alpha innotec) mają Państwo pewność, ze Państwa urządzenie będzie zamontowane przez firmę z doświadczeniem i wysoką jakością usług. Pompy ciepła alpha innotec dostarczane są do ponad 20 państw w całej Europie.

Wsparcie sprzedaży i marketingu

Dystrybutor marki alpha innotec oferuje swoim instalatorom regularne szkolenia produktowe, szkolenia praktyczne, liczne programy lojalnościowe a także wsparcie w zakresie sprzedaży, reklamy i materiałów informacyjnych. Dzięki doradcom technicznym, instalator może w łatwy sposób otrzymać informacje, czy też rozwiązać problem związany z pompami ciepła.

Made in Germany

Wieloletnie doświadczenie w zakresie inżynierii, szeroko zakrojone badania oraz rozwój produktów sprawia, że alpha innotec kontynuuje rozpoczęte wiele lat temu dzieło, dostarczając swoim klientom produkt najwyższej jakości "Made in Germany", niezawodny i bez wad. Własne centrum badań i rozwoju (o powierzchni 1600m2) zlokalizowany przy miejscu produkcji w Kasendorf jest fundamentem tego stwierdzenia.

Aktywny wkład w ochronę klimatu

Pompa ciepła wykorzystuje ponad 75% potrzebnej energii z tej dostępnej w otaczającym na środowisku: z ziemi, powietrza i wody. Tylko 25% energii dostarczanej do pracy pompy ciepła jest w postaci energii elektrycznej. "Zielona energia" pochodzi tylko z odnawialnych źródeł energii! Ponadto pompy ciepła pracują cicho i nie odprowadzają zanieczyszczeń

Komfort dla Ciebie

Pompy ciepła prócz ogrzewania potrafią chłodzić, jak również przygotować ciepłą wodę użytkową. Łatwa kontrola za pomocą regulatora, stronę WWW, aplikację dla smarfonów pozwala na dobór odpowiednich opcji dla Twojego komfortu. Innowacyjny kontroler i intuicyjne aplikacje sprawią, że kontrola staje się jeszcze bardziej łatwa w użyciu!