Ta strona wykorzystuje cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. więcej informacji

Wyszukiwarka nie jest w tej chwili dostępna.

alterra Serie

Nowa generacja gruntowych pomp ciepla od alpha innotec. Lepszy sposób na wykorzystanie energii z ziemi!

Poznaj serię alterra

the better way to heat

Lepszy sposób na ogrzewanie! Aktywny wkład w ochronę klimatu dzięki inteligentnemu wykorzystaniu łatwo dostępnych źródeł energii.

Więcej informacji

Pompa ciepła jest wysoce efektywnym źródłem ciepła działającym zgodnie z troską o środowisko naturalne.Dzięki inteligentnemu wykorzystaniu naturalnie dostępnych odnawialnych źródeł energii - gruntu, powietrza i wody pompa ciepła aktywnie przyczynia się do ochrony środowiska, jednocześnie umożliwiając uniezależnienie się od wszelkiego rodzaju paliw kopalnych i ograniczonych źródeł energii podczas ogrzewania czy też chłodzenia.

Seria alterra pro

Pompy ciepła alpha innotec serii alterra pro są szczególnie polecane dla domów wielorodzinnych, nieruchomości komercyjnych i przemysłowych. Duże moce (nawet do 100 kW), jak również wysoka temperatura na wyjściu (+60°C) sprawiają, że są one brane przy najbardziej wymagających projektach.

Wyposażenie

alpha innotec zapewnia szeroką gamę akcesoriów dla pomp ciepła. W ofercie znajdują się części zamienne, jak również akcesoria do rozbudowy, czy też modernizacji systemu.


O marce

Już od 1998 marka alpha innotec rozwija się, żeby zapewnić swoim klientom wysokiej jakości pompy ciepła. Dowiedz się więcej o marce

Do pobrania

W dziale "Do pobrania" znajdą Państwo materiały, w tym istotne informacje, takie jak broszury, ulotki, inststrukcje, multimedia i wiele innych.

Dofinansowanie pomp ciepła

Gdzie można uzyskać wsparcie przy zakupie pomp ciepła alpha innotec.

Zapytania projektowe

Masz pomysł dotyczący projektu budowy lub remontu obiektu? Potrzebujesz porady technicznej w kwestii instalacji grzewczej? Chętnie pomożemy.

Wyszukaj Specjalistów w swojej okolicy

Pierwsza pomoc

Wymienione w dziale wskazówki pozwolą Państwu w ocenie i rozwiązaniu problemów w przypadku awarii pompy ciepła.