Ta strona wykorzystuje cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. więcej informacji

Wyszukiwarka nie jest w tej chwili dostępna.

Urządzenia alpha innotec na targach Pol-Eco System

Przegląd technologicznych trendów, debaty o rozwiązaniach ekologicznych, wystawcy z czternastu krajów - to zaledwie wycinek tego co można było zobaczyć w Poznaniu podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych Pol-Eco System.

W ostatnich dniach października przedstawiciele Przedsiębiorstwa Hydro-Tech Konin uczestniczyli w targach Pol-Eco System. Pompy ciepła alpha innotec zaprezentowano na stoisku firmy partnerskiej Wachelka Inergis S.A. (www.inergis.pl), która świadczy usługi między innymi w zakresie szeroko pojętych instalacji  odnawialnych źródeł energii. Podczas wydarzenia  pokazano pompę alterra WZS82H3. Odwiedzający stoisko pytali o najnowsze rozwiązania z zastosowaniem pomp ciepła i ogniw fotowaltanicznych. Wśród gości pojawili się m.in. reprezentanci samorządu, zainteresowani zastosowaniem pomp ciepła w obiektach użyteczności publicznej.

Podczas targów odbyły się liczne seminaria na których poruszono najistotniejsze kwestie związane z ekologią. Dyskutowano o nowych przepisach, zasadach finansowania, a także wymieniano doświadczenia krajowych i zagranicznych firm. Nie obeszło się też bez nagród i wyróżnień. Wręczono złote medale MTP, nagrody w konkursie Eco-Design oraz certyfikaty EMAS i „Solidny Partner”.

Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin

Firma prowadzi działalność handlowo-usługową w trzech obszarach: odnawialne źródła energii - pompy ciepła, armatura przemysłowa, płytki i panele bezpieczeństwa. Firma jest wyłącznym przedstawicielem producenta pomp ciepła marki alpha innotec.