Ta strona wykorzystuje cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. więcej informacji

Wyszukiwarka nie jest w tej chwili dostępna.

Nowa strona pomp ciepła, czyli odświeżona witryna alpha-innotec.pl

Jest nam miło poinformować Państwa, że od września br. dostępna jest nowa odsłona witryny www.alpha-innotec.pl.

 

Rosnące zainteresowanie alternatywnymi źródłami ogrzewania, w szczególności pompami ciepła sprawia, że coraz więcej osób szuka w Internecie informacji na ten temat. Dlatego też firma alpha-innotec, jeden z liderów w produkcji pomp ciepła, zaktualizowała polską wersję strony internetowej. W ten sposób wszyscy zainteresowani wyposażeniem swojego domu w nowoczesną i wydajną pompę ciepła mogą łatwo znaleźć potrzebne informacje.

Jedną z najważniejszych jej sekcji jest podstrona Asortyment, na której możemy znaleźć modele oferowane przez firmę alpha innotec, zarówno dla klienta indywidualnego jak i zastosowań profesjonalnych. W przypadku tych pierwszych, przy pomocy bardzo przydatnych filtrów, możemy łatwo zdefiniować nasze wymagania, a system sam podpowie, jaki model będzie dla nas najlepszy.

Co więcej, najnowsza wersja strony internetowej przystosowana jest do przeglądania na wszystkich popularnych platformach, od komputera, przez tablet a skończywszy na telefonie. Dzięki temu nawet osoby korzystające z urządzeń o niewielkich ekranach, takich jak smartfony, nie będą miały problemów z odczytaniem potrzebnych informacji.