Ta strona wykorzystuje cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. więcej informacji

Wyszukiwarka nie jest w tej chwili dostępna.

Nowa generacja pomp ciepła serii glikol/woda!

Szeroka gama produktów dla każdego zastosowania

Duża różnorodność produktów nowej serii alterra umożliwia dobranie odpowiedniej pompy ciepła do dowolnego zastosowania. W tym typoszeregu oferowane jest na całym świecie około stu ...

Maksymalna wydajność

Przy współczynniku COP = 5,00 i wyższym seria alterra jest znakomita także pod względem oszczędności energii. Dzięki doskonałej izolacji zasobnika ciepłej wody straty energii są minimalne. Pompy ciepła alterra zapewniają doskonały klimat w pomieszczeniach przez 365 dni w roku. Ogrzewanie, chłodzenie i przygotowywanie c.w.u. nie mogłyby być bardziej oszczędne.

Łatwy transport, szybka instalacja

Pompy ciepła alterra przekonują do siebie swoimi możliwościami już na etapie transportu i wnoszenia urządzenia do budynku. Boks z modułem obiegu chłodniczego można szybko ...

Wiele możliwości sterowania, zdalne sterowanie z dowolnego miejsca

Dzięki usługom alpha web, alpha app oraz alpha home możecie Państwo regulować pracę systemu grzewczego z dowolnego miejsca używając komputera, smartfona lub tabletu. Dostęp do funkcji regulatora pompy ciepłaLuxtronik 2.1 możliwy jest nie tylko z sieci domowej, ale i przez internet.

Pompy ciepła serii alterra pracują wyjątkowo cicho

Dzięki szczególnie wysokiej jakości budowy pompy ciepła, zoptymalizowanej pod kątem wygłuszenia i podwójnej izolacji akustycznej, osiągniętej dzięki systemowi “urządzenie w ...

Wersje z regulacją mocy

Na rynku dostępne są już pompy ciepła powietrze/woda z regulacją mocy. Wykorzystując zalety tej technologii w pompach gruntowych, alpha innotec w ramach nowej serii alterra oferuje teraz także gruntowe pompy ciepła z regulacją mocy. Są one idealne przy zmiennym zapotrzebowaniu na ciepło, ponieważ zapewniają wymaganą ilość ciepła, a ich cechą szczególną jest wysoki poziom wydajności (SCOP - seasonal performance factor, sezonowy współczynnik wydajności).

Nowoczesny Design - Made in Germany

Od wielu lat wysokiej jakości materiały, innowacyjna technologia i zaawansowane techniki produkcyjne są utożsamiane z marką alpha innotec – Made in Germany.

Nowy wygląd pomp ciepła serii alterra odpowiada wymogom jakości stawianym przez klientów alpha innotec. Błyszcząca przednia ściana i specjalnie dobrane połączenie kolorów srebrnego i antracytowego sprawiają, że seria alterra dobrze pasuje do każdego wnętrza i każdego budynku..


Zobacz film o serii alterra

Prezentacja na ISH 2015