Ta strona wykorzystuje cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. więcej informacji

Wyszukiwarka nie jest w tej chwili dostępna.

 

Asortyment pomp ciepła alpha innotec

Ciągły rozwój produktów prowadzony w naszym centrum badań i rozwoju, połączony z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie energooszczędnych rozwiązań daje Państwu bezpieczeństwo, że wybierając markę alpha innotec podejmują Państwo właściwą decyzję. Nasze pompy ciepła cechuje przede wszystkim jakość, innowacyjność, prosty sytem instalacji i użytkowania, a także niezawodność działania.

Dzięki szerokiej gamie produktów dla każdego zastosowania, nieruchomości oraz potrzeb mogą Państwo wybrać produkt wysokiej jakości, który spełnia indywidualne potrzeby. Dzięki uniezależnieniu od paliw kopalnych i ograniczonych źródeł energii, a także wysokiej efektywności pomp ciepła, alpha innotec to marka, która stawia na równowagę pomiędzy ekologią i ekonomią.

Pompa ciepła jest wysoce efektywnym źródłem ciepła działającym zgodnie z troską o środowisko naturalne.Dzięki inteligentnemu wykorzystaniu naturalnie dostępnych odnawialnych źródeł energii - gruntu, powietrza i wody pompa ciepła aktywnie przyczynia się do ochrony środowiska, jednocześnie umożliwiając uniezależnienie się od wszelkiego rodzaju paliw kopalnych i ograniczonych źródeł energii podczas ogrzewania czy też chłodzenia.

Seria alterra pro

Pompy ciepła alpha innotec serii alterra pro są szczególnie polecane dla domów wielorodzinnych, nieruchomości komercyjnych i przemysłowych. Duże moce (nawet do 100 kW), jak również wysoka temperatura na wyjściu (+60°C) sprawiają, że są one brane przy najbardziej wymagających projektach.


Wyposażenie

alpha innotec zapewnia szeroką gamę akcesoriów dla pomp ciepła. W ofercie znajdują się części zamienne, jak również akcesoria do rozbudowy, czy też modernizacji systemu.


alpha web

Diagnostyka, monitorowanie, czy zdalne sterowanie - nieważne do czego wykorzystujesz alpha web, dzięki niej możesz skonfigurować wszystkie parametry swojej pompy ciepła z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu .

Państwa korzyści

  • Wszystkie ustawienia pompy ciepła można zmieniać w Internecie
  • Umożliwia kontrolę pompy ciepła podczas nieobecności w domu
  • Oprócz dostępu do Internetu, nie jest wymagany żaden inny sprzęt lub oprogramowanie

Państwa korzyści

  • Wygodne zdalne sterowanie
  • Pompa ciepła może być sterowana bezpośrednio za pomocą smartfona
  • Aplikacja łątwa do pobrania on-line, za darmo

Państwa korzyści

  • Wygodne zdalne sterowanie poszczególnymi pomieszczeniami
  • Dodatkowe oszczędności energii grzewczej i elektrycznej dzięki optymalizacji dystrybucji ciepła
  • Łatwe uruchomienie
  • Programy czasowe i odrębne ustawienia dla wszystkich pomieszczeń