alterra Serie

Nowa generacja gruntowych pomp ciepla od alpha innotec. Lepszy sposób na wykorzystanie energii z ziemi!

Poznaj serię alterra

the better way to heat

Lepszy sposób na ogrzewanie! Aktywny wkład w ochronę klimatu dzięki inteligentnemu wykorzystaniu łatwo dostępnych źródeł energii.

Więcej informacji

Pompy ciepła alpha innotec

Pompa ciepła jest wysoce efektywnym źródłem ciepła działającym zgodnie z troską o środowisko naturalne.Dzięki inteligentnemu wykorzystaniu naturalnie dostępnych odnawialnych źródeł energii - gruntu, powietrza i wody pompa ciepła aktywnie przyczynia się do ochrony środowiska, jednocześnie umożliwiając uniezależnienie się od wszelkiego rodzaju paliw kopalnych i ograniczonych źródeł energii podczas ogrzewania czy też chłodzenia.

Seria Professionell

Pompy ciepła alpha innotec serii Professionell są szczególnie polecane dla domów wielorodzinnych, nieruchomości komercyjnych i przemysłowych. Duże moce (nawet do 100 kW), jak również wysoka temperatura na wyjściu (+60°C) sprawiają, że są one brane przy najbardziej wymagających projektach.

Wyposażenie

alpha innotec zapewnia szeroką gamę akcesoriów dla pomp ciepła. W ofercie znajdują się części zamienne, jak również akcesoria do rozbudowy, czy też modernizacji systemu.


Dofinansowanie pomp ciepła

Gdzie można uzyskać wsparcie przy zakupie pomp ciepła alpha innotec.

Zapytania projektowe

Masz pomysł dotyczący projektu budowy lub remontu obiektu? Potrzebujesz porady technicznej w kwestii instalacji grzewczej? Chętnie pomożemy.

O marce

Już od 1998 marka alpha innotec rozwija się, żeby zapewnić swoim klientom wysokiej jakości pompy ciepła. Dowiedz się więcej o marce

Do pobrania

W dziale "Do pobrania" znajdą Państwo materiały, w tym istotne informacje, takie jak broszury, ulotki, inststrukcje, multimedia i wiele innych.

Pierwsza pomoc

Wymienione w dziale wskazówki pozwolą Państwu w ocenie i rozwiązaniu problemów w przypadku awarii pompy ciepła.

Prezentacja produktów - seria alterra